Našoj školi novo priznanje

priznanjevesnaU okviru projekta Dani informatike u školama Vojvodine naša škola dobila je priznanje  za doprinos u radu na obrazovnim softverima. Nagrada je školi dodeljena zahvaljući nastavncima, koji svoje časove obogaćuju prezentacijama, filmovima i  video zapisima, uz pomoć savremene informaciono-komunikacione tehnologije. Obrazovne softvere nastavnici izrađuju sami ili koriste već postojeće, tako što ih prilagođavaju svojim učenicima. Projekat je realizovan pod pokroviteljstvom Pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje, upravu, propise i nacionalne zajednice – nacionalne manjine i Centra za razvoj i primenu nauke, tehnologije i informatike. Za svoj doprinos bazi obrazovnih softvera u okviru istog projekta nagrađena je i nastavnica slovačkog jezika Vesna Kamanj . Čestitamo!

Permanent link to this article: https://www.15oktobar.edu.rs/?p=2485

2 comments

  1. Gratulujeme!

  2. Ktory Kamanovi maju vnucku Vesnu Kaman ? Chcem si na tu rodinu pripomenut….

Comments have been disabled.