Završna priredba

zaverecny programzavrsna priredbaZavršnom priredbom, koja je održana 12. juna, učenici naše škole obeležili su kraj još jedne školske godine i otvorili vrata letu i dugo očekivanom raspustu. Priredba je počela prezentacijom aktivnosti škole i uspeha koji su učenici i nastavnici postigli tokom ove školske godine. U programu su dalje učestvovali predškolci, učenici razredne i predmetne nastave, članovi, folklorne, ritmičke, literarno-recitatorske, muzičke, dramske i sportskih sekcija. Predstavljeni su najuspešniji učenici naše škole u školskoj 2012/2013. godini: Tabita Vagala, Marina Imrek, Višnja Dragičević, Filip Herček, Kristina Vinković i Ines Gedra. Priredbom su nas vodile učenice osmog razreda Sara i Milica.

Permanent link to this article: https://www.15oktobar.edu.rs/?p=1593

1 comment

    • ELENKA on Monday, 24. June 2013. at 18:26

    MALI STE NAJKRAJšI ZAVEREčNý PROGRAM OD KEDY VAS HLEDIM! EšTE JEDNO NAJ PRE šKOLU, PRACUJUCICH A VEDUCU CELEJ šTOLY- RIADITELKU. POKRAčUJTE V DOBROM!

Comments have been disabled.