Квиз „Упознај своју прошлост“ 2020

Квиз „Упознај своју прошлост” за ученике 7. и 8 разреда с обзиром на компликовану епидемиолошку ситуацију одржан је онлајн 16. децембра 2020. године. Према правилнику Квиза ове  године нису се такмичили тимови школа, већ ученици као појединци. Пријављени ученици су попуњавали онлајн тест. Одговарали су на 30 питања уз временски лимит 10 минута. На Квизу су учествовали ученици из Гложана, Пивница, Петровца, Ковачице, Падине и Старе Пазове. Представници наше школе су били осмаци: Миа Часар, Мартин Чобрда, Јанко Милец и Филип Чинчурак. Од седмака на квизу су учествовали: Сара Чобрда, Мириам  Калко, Естера Зеленак и Марек Валенћик. Миа Часар је освојила 1.  место са свим тачним одговорима, а тест је урадила за 3 минута и 15 секунди. Јанко Милец је освојио 3. место,  такође са свим тачним одговорима одрађеним за 3 минута и 42 секунде. Сви ученици су  тест савладали са преко 90 % тачних одговора. Ученике је за квиз припремала наставница Габриела Губа Червени. Честитамо!

Permanent link to this article: https://www.15oktobar.edu.rs/?p=4369