ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

РОДИТЕЉИМА/ДРУГИМ ЗАКОНСКИМ ЗАСТУПНИЦИМА

Родитељу/другом законском заступнику деце стасале за упис у први разред биће омогућено да од дана 1. априла 2020. године електронским путем искаже интересовање за упис детета у одређену основну школу преко Портала еУправа, услуга Исказивање интересовања за упис у основну школу.
У први разред у школској 2020/2021. години, уписују се сва деца рођена од 1. марта 2013. године до 28. фебруара 2014. године.

Истовремено Вас обавештавамо да ће школа благовремено обавестити родитеље о термину уписа и тестирања ученика, тако да ће родитељи једним одласком у школу моћи да обаве све формалности око уписа. Школа ће преко апликације еУпис прибавити сву потребну документацију за упис.

Лице задужено за упис деце у први разред је Ненад Дорошки, секретар школе.

УКОЛИКО РОДИТЕЉ  НЕ  ИСКАЖЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНОСТ  НА ОВАЈ НАЧИН, НЕ ДОВОДИ СЕ У ПИТАЊЕ УПИС ДЕТЕТА У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ.
СВА ДЕЦА СТАСАЛА ЗА ПРВИ РАЗРЕД ЋЕ БИТИ УПИСАНА.

За све додатне информације можете се обратити на имејл секретара школе: sekretarijat@15oktobar.edu.rs

Радујемо се новим ђацима првацима!

Permanent link to this article: https://www.15oktobar.edu.rs/?p=3850