Општинска смотра рецитатора

У суботу 9. 3. 2019. у сали Градског биоскопа одржана је 51. Општинска смотра рецитатора у организацији Културног центра Бачка Паланка. Ове године је наступило укупно 34 рецитатора селектованих по узрастима: млађи узраст (од првог до петог разреда основне школе) 21 рецитатора, средњи узраст (од петог до осмог разреда) 11 рецитатора и старији узраст (средњошколци) 2 рецитатора.

На овој смотри нашу школу су представљали: Соња Холи 2.1 са песмом ,,Зека“,  Јована Ханула 2.2 са песмом ,,Мода мама“, Клара Керавица 4.2 са песмом ,,Поносна текуница“, Миа Гедра 4.1 са песмом ,,Седео сам за столом“, Марија Димитров 5.2 са песмом ,,Посебно место“, Леа Блатњицки 6.1 са песмом ,,Златна музика“ и  Кристијан Бађура 7.1 са песмом ,,Моје немирне руке“. На Зонској смотри, у Бачу, нашу школу ће представљати: Клара Керавица,  Леа Блатњицки и Кристиjан Бађура.

Честитамо свим учесницима   на постигнутом успеху.

Permanent link to this article: https://www.15oktobar.edu.rs/?p=3224