XXVI литерарни конкурс младих аутора Horákova Štiavnica

Дана 31. јануара 2020. године ученица 3.1 одељења Леа Валенћик, њени родитељи и учитељица Анка Салчак присуствовали су свечаној додели награда на XXVI литерарном конкурсу младих аутора Horákova Štiavnica. Долазак и регистрација награђених аутора и њихових наставника био је у девет сати. Након тога је уследио културноуметнички програм и додела награда. У име наше школе изречене су речи захвалности за могућност учествовања на овом конкурсу. Подстакли су нас да наставимо са неговањем и очувањем чистоће словачког језика. На крају је било освежење и разговор између организатора и учесника. Поподне је уследила шетња Банском Шћиавњицом у пратњи наставника историје. Вече је протекло у пријатној атмосфери и сећању на дружење њихових и наших наставника. Ученица, родитељи и учитељица су се вратили одушевљени. На путовање ће их подсећати нова пријатељства, фотографије, награде, поклони и наравно, диплома.

Текст написала Анка Салчак, наставница разредне наставе

Permanent link to this article: https://www.15oktobar.edu.rs/?p=3741