Дани саобраћаја у општини Бачка Паланка

Дана 30.септембра 2017., у Бачкој Паланци, одржано је такмичење Дани саобраћаја у општини Бачка Паланка 2017 за ученике основних школа (од првог до осмог разреда). Први пут ове године укључени су и ученици првог, другог и трећег разреда, који су учествовали у ревијалном делу. Вожњом бицикла по полигону показали су своју спретност. Ученици од четвртог до осмог разреда прво су полагали тестове  у којима су проверили своја знања о правилима у саобраћају, а затим су вожњом бициклова прошли полигон препрека. Циљ ове манифестације  био је безбедно учествовање деце у саобраћају у реалним условима. По завршетку такмичења и ревијалне вожње ученика од првог до трећег разреда, на платоу  испред зграде општине  проглашени су победници, уручене награде, а најмлађи учесници добили су дипломе, мајице, качкете и светлеће лењир-наруквице. Ученике су на такмичењу пратили наставници Ана Ходолич, Наташа Мирковић и Мирослав-Јурај Бела.

Permanent link to this article: https://www.15oktobar.edu.rs/?p=2723